Reklamní a produkční agentura   

NOVINKY

arr3Podzim přišel dřív a my ve volných chvílích, většinou ráno okolo 05.00 hodin pomalu upravujeme náš...

KONTAKTY

Petra Voráčová - DIGRS
Hrubínova 167/4
412 01 Litoměřice
tel: 416 734 754, 603 748 118, 604 846 940
digrs@digrs.cz
IČ:72703920 DIČ:CZ8059272672

Fotografické studio

Naše fotografické studio je vybaveno fotoapáty Canon pracujícími ve vysokém rozlišení. Specializujeme se na reklamní a portrétní fotografii, modelingové fotografie vč booků a setů, koláže, trikové fotografie, tabla pro maturanty a výstupní ročníky všech typů škol.

Světelná technika je na špičkové úrovni, převážně od firmy Broncolor. Naším "mazlíkem" je světlo Para od Brona. Jedná se o parabolu o průměru 2,7m se kterým portrétní fotografie dostává tu správnou šťávu. Vzhledem k výbornému spojení fotostudia a reklamní společnosti s kompletní vlastní výrobou dosahujeme skvělých a rychlých výstupů. Naši fotografové jsou vybaveni i přenosným systémem světel do terénu. Studio je v případě potřeby plně mobilní vč. zdrojové části. Součástí vybavení je velký výběr pozadí, modrého i zeleného klíčovacího plátna. Fotografie jsou zpracovávány v PC, zahrnujících vstupní i výstupní barevné kalibrace, za přítomnosti zákazníka. Všechny fotografie na webu nezveřejňujeme s ohledem na klientelu kterou máme (našimi zákazníky jsou účastníci filmových výprav, televizních studií, herci...). Při osobní návštěvě vám některé rádi ukážeme.

Součástí portrétních a modelingových fotografií je i retušování za přítomnosti zákazníka.

Spolupracujeme s archivy a muzei a tak se naše portfolio v oblasti fotografie rozšířilo i o makrofotografii a mikrofotografii. Nejmenší námi fotografovaný předmět měřil pouhých 0,3 mm a naopak největší námi zhotovená fotografie (opravdu ve fotokvalitě) měřila 23,5 x 11 m