Reklamní a produkční agentura   

NOVINKY

arr3Podzim přišel dřív a my ve volných chvílích, většinou ráno okolo 05.00 hodin pomalu upravujeme náš...

KONTAKTY

Petra Voráčová - DIGRS
Hrubínova 167/4
412 01 Litoměřice
tel: 416 734 754, 603 748 118, 604 846 940
digrs@digrs.cz
IČ:72703920 DIČ:CZ8059272672

Maturitní servis » Filmování maturitního plesu

Filmování maturitního plesu provádíme společně s jeho fotografováním. Nebereme zakázky s požadavkem pouze filmovat a to z důvodu, že vám chceme předat tu nejvyšší kvalitu záznamu. Naši kameramani jsou jsou propojeni mezi sebou a mezi fotografy bezdrátovým systémem, který zabezpečuje, že se fotograf pohybuje minimálně v záběru, aby nepůsobil rušivě. Kamera v režimu snímání si řídí systém záblesků na fotoaparátu, jeho intenzitu a rychlost zhasínání výbojek v blesku u fotoaparátu, který se do záběru dostal, aby nedošlo k poškození záběrů v kameře. Celý ples je pak on-line přenášen přes datový systém ve voze do střizen, kde jej ihned zpracovává střihač, abychom vám mohli poskytnout video co nejdříve.

Naše studio vlastní dostatečný počet kamer i fotoaparátů, aby jsme zvládli jakkoliv náročnou akci. Aktivně se podílíme i na natáčení filmů pro naše i zahraniční TV stanice, nejčastěji jsme využíváni pro reality show, soutěže ...

Díky požadavku sportovní školy z Trenčína, kde plavecký obor měl maturitní ples v areálu městského bazénu nabízíme i filmování ve vodě a pod vodní hladinou.

Nově ve spolupráci s firmou LG, která nám věnovala novou kameru nabízíme i filmování akcí ve 3D. Rozšiřujeme výrobu filmů i do spotřebitelské sféry v režimech HD ready, Full HD, 2K, 4K. Ukládání dat provádíme i na vícevrsvé DVD a médium Blu Ray. Zvažte svoje požadavky a vstupte s námi dovyšší kvality.

V roce 2012 jsme překročili hranici 850 námi natočených plesů. Roční kapacita je 75-80 plesů. Některé termíny máme zablokovány až 3 roky dopředu, takže se omlouváme, pokud někomu z vás nemůžeme vyhovět.