Reklamní a produkční agentura   

NOVINKY

arr3Podzim přišel dřív a my ve volných chvílích, většinou ráno okolo 05.00 hodin pomalu upravujeme náš...

KONTAKTY

Petra Voráčová - DIGRS
Hrubínova 167/4
412 01 Litoměřice
tel: 416 734 754, 603 748 118, 604 846 940
digrs@digrs.cz
IČ:72703920 DIČ:CZ8059272672

Reklamní textil, trička ...

Reklamní textil dodáváme jak z českého, tak zahraničního trhu. Na textil můžeme strojově vyšít, potisknout, zažehlit nebo vypálit grafiku, kterou požadujete. Ve studiu jsme Vám připravili vzorky textilních materiálů, aby jste si mohli porovnat velikosti a kvalitu.

Dodáváme  tílka, trička, polokošile, mikiny, bundy, košile, čepice, šály, kravaty, pracovní oděvy, ručníky, župany,sportovní oděvy a dresy, ...

Pořídili jsme tiskárnu na přímý potisk textilu, vč bílé barvy. Potiskovat textem, grafikou a fotografiemi můžeme vše co je bavlna, nebo obsahuje bavlnu. Jedná se o přímý tisk do vlákna. Barvy jsou UV stálé, voděodolné, mohou přijít do přímého kontaktu se žehličkou. Nejde tedy o žádné zažehlovací fólie nebo sublimaci. Boříme tak mýtus, že levná grafika lze pořídit pouze sítotiskem. Potiskovat můžeme fotografiemi vše co dodáváme nebo si přinesete. Nemusí jít pouze o trička, ale mezi prvními zákazníky se objevili věci jako džíny, polštářky, tepláky, šaty na maturitní ples, studentská trička... Umíme dokonce loga a fotografie na froté ručníky.

Novinkou letošního roku je digitální sítotisk pro malonákladové zakázky. Máme i bílou. Ne sice Lucii, ale barvu. Tímto sítem lze potiskovat všechny druhy textilu, včetně funkčních textilií. Součástí linky je i nový hydraulický lis. Možnost zažehlovat z původních 200 stupňů a doby dvou a půl minuty na pouhých 105 stupňů a 15 sekund nás potěšila. Několika násobně se nám zvýšila kapacita, ale rozšířily se i možnosti nejen u textilu, ale i u kartonu, knih, kovových podkladů, překližek...

 

Naším největším a nejspolehlivějším dodavatelem textilu je společnost Adler Czech a.s.. Textil si můžete vybrat i na jejich stránkách www.adler.info. Společnost Adler neprodává koncovým zákazníkům, takže než podlehnete cenám reklamek skrývajících se pod Adlera na webu, s jinou koncovkou než adler.info, zkuste nás kontaktovat a nechat si udělat nabídku od nás. Adler je pouze jedním z 63 našich dodavatelů, pokud vám nebude vyhovovat, kontaktujte nás na digrs@digrs.cz nebo telefonicky na 604 846 940 a my vám poradíme.

 

Většina dodávek textilu je do 24 hodin. Naše roční produkce reklamního textilu je zhruba 30 000 ks.